top of page
Поиск

Невідоме про відоме (огляд за сторінками журналів «Вокруг света», «Тайны ХХ века», «Загадки истории»


У багатьох з нас традиційна пора відпусток – літо. Та не завжди воно нас балувало гарною погодою. І ось нарешті все прийшло – веселе сонце, лагідне тепло, відпочинок на пляжі, цікаві поїздки. На жаль відпустка настала ще не у всіх. А поки ми вам пропонуємо відправитися в подорож разом з легендарним журналом «Україна «Вокруг света», найстарішим науково-популярним виданням, яке з’явилось ще в далекому 1861 році.

Новий Орлеан, щорічний карнавал Марді Гра. У 2019 році на це свято з’їхалось 1,4 млн. туристів. Що відбувається на цьому яскравому карнавалі та чому його відвідує так багато гостей, вам розповість журнал «Вокруг света» № 2 2020р.

Країна, де 6 місяців холодно, темно, йде дощ, кожен рік займає верхні сходинки рейтингу найщасливіших країн у світі. Яка це країна, і чому її громадяни вважають себе щасливими, ви дізнаєтесь з журналу «Вокруг света» №1 2020р.

Щотижневик «Тайны ХХ века» почав видаватися порівняно недавно, проте познайомитися з ним буде не менш цікаво. Уявіть собі, що з планети Земля раптово зникли усі люди – усі, раз і назавжди. Як буде виглядати наша планета через рік, через сто років, через тисячу? Про все це – на сторінках щотижневика «Тайны ХХ века» № 21 2020р.

Серед мешканок південнокорейського острова Чеджу існує романтична та важка професія, яка передається з покоління в покоління. Представниць цієї професії ще називають хеньо – що означає жінки моря. Що це за професія та як вона з’явилася, читайте щотижневик «Тайны ХХ века» № 10 2020 р.

Люди так звикли до речей, які їх оточують, що навіть не замислюються, що ці речі існували далеко не завжди. Наприклад, вішаки-плечики, якими ми користуємось кожен день, мають неординарну історію. І до речі, тільки на східній Україні вішаки називають тремпелями. Чому? На це дасть відповідь щотижневик «Загадки истории» № 18 2020р.

У Древньому Римі любили мистецтво, прославляли фізичну красу, але й звеличували жорстокість. Всі напевно чули про жорстоке видовище – гладіаторські бої. Ця розвага була популярною 2 тисячі років тому. А відомо вам, що в боях брали участь не тільки чоловіки, а й жінки? Кого вважають першою в історії жінкою-гладіатором, і як закінчилось її життя розповість щотижневик « Загадки истории» № 17 2020р.

«Вокруг света», «Тайны ХХ века», «Загадки истории» – всі ці періодичні видання чекають на вас в Сєвєродонецькій міській публічній бібліотеці за адресою: Центральний проспект, 54.


11 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Commentaires


  • Facebook Социальной Иконка
  • Twitter Социальные Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
bottom of page